Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Pardubice s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

33 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²

Novinsko, Neratov

6 250 000 Kč

41 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 127 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²

Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²

Družstevní II, Ostřešany

9 800 000 Kč

8 900 000 Kč

42 788 Kč/m2

Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²

Do Polí, Pardubice

11 900 000 Kč

11 490 000 Kč

77 635 Kč/m2

Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²

Stojice 40, Stojice

3 095 000 Kč

2 995 000 Kč

39 408 Kč/m2

Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²

Jaroslav 90, Jaroslav

8 450 000 Kč

48 563 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Pardubice, okres Pardubice

9 690 000 Kč

102 000 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Kunětice, okres Pardubice

9 990 000 Kč

19 980 Kč/m2

Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²
Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²
Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²

Prodej domu 34 m², pozemek 283 m²

Čeperka 47, Čeperka

1 200 000 Kč

35 294 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²

Lesní 435, Horní Jelení

4 400 000 Kč

44 000 Kč/m2

Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²

Pardubická, Srch, Srch

6 900 000 Kč

135 294 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 127 domů