Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Pardubice s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

14 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²

Brozany 111, Staré Hradiště

6 850 000 Kč

6 690 000 Kč

55 289 Kč/m2

Realitní makléř: Věra Veliká
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY I.
Realitní makléř: Věra Veliká

Věra Veliká

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY I.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 61 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²

U Koupaliště, Horní Jelení

3 499 000 Kč

49 986 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²

Pardubická, Srch, Srch

6 900 000 Kč

135 294 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²

Kasalice 2, Kasalice

7 990 000 Kč

66 583 Kč/m2

Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²
Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²

Prodej domu 76 m², pozemek 584 m²

Stojice 40, Stojice

3 095 000 Kč

2 995 000 Kč

39 408 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²

Lesní 435, Horní Jelení

4 400 000 Kč

44 000 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 476 m²Prodej domu 70 m², pozemek 476 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 476 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 476 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 476 m²

Pod Lipami 311, Pardubice - Bílé Předměstí

7 900 000 Kč

112 857 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 150 m²Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²
Prodej domu 150 m²

Prodej domu 150 m²

28, Bezděkov

5 990 000 Kč

39 933 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 457 m²

Platěnice 27, Moravany

4 500 000 Kč

32 143 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²
Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²
Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²

Prodej domu 415 m², pozemek 2446 m²

Kojice 31, Kojice

4 299 031 Kč

10 359 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 61 domů