Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Pardubice s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

41 nemovitostí

doporučené

Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²
Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²
Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²

Prodej vily 350 m², pozemek 1115 m²

Jahnova 9, Pardubice - Zelené Předměstí

29 000 000 Kč

27 500 000 Kč

78 571 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 149 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²

Krátká, Pardubice - Bílé Předměstí

12 000 000 Kč

11 000 000 Kč

61 111 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej domu 110 m², pozemek 787 m²Prodej domu 110 m², pozemek 787 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 787 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 787 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 787 m²

Vrchlického 643, Přelouč

4 690 000 Kč

42 636 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 214 m²

Bratranců Veverkových, Pardubice

17 900 000 Kč

59 667 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 859 m²

Novinsko, Neratov

6 250 000 Kč

41 667 Kč/m2

Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²

Prodej domu 208 m², pozemek 511 m²

Družstevní II, Ostřešany

9 800 000 Kč

8 900 000 Kč

42 788 Kč/m2

Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²

Do Polí, Pardubice

11 900 000 Kč

11 490 000 Kč

77 635 Kč/m2

Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²
Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²

Prodej domu 174 m², pozemek 1344 m²

Jaroslav 90, Jaroslav

8 450 000 Kč

48 563 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Pardubice, okres Pardubice

9 690 000 Kč

102 000 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1702 m²

Kunětice, okres Pardubice

9 990 000 Kč

19 980 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 149 domů