Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Pelhřimov s cenou od 1 mil. Kč

Od 1 mil. Kč

27 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²

Hořepník - Březina, okres Pelhřimov

5 250 000 Kč

61 765 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 76 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 121 m², pozemek 5168 m²Prodej domu 121 m², pozemek 5168 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 5168 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 5168 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 5168 m²

Proseč-Obořiště 21, Nová Cerekev

4 490 000 Kč

4 240 000 Kč

35 041 Kč/m2

Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²
Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²

Prodej domu 195 m², pozemek 945 m²

Lukavec, okres Pelhřimov

3 950 000 Kč

3 090 000 Kč

15 846 Kč/m2

Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²
Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²
Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²

Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²

Tylova 840, Pelhřimov

29 900 000 Kč

19 980 000 Kč

36 130 Kč/m2

Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²
Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²

Prodej domu 83 m², pozemek 218 m²

Žižkova 220, Pacov

2 300 000 Kč

1 490 000 Kč

17 952 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 599 m²

Počátky, okres Pelhřimov

3 590 000 Kč

42 235 Kč/m2

Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 1922 m²

Nová Cerekev 210, Nová Cerekev

5 475 000 Kč

4 875 000 Kč

36 932 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²
Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²
Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²

Prodej zemědělské usedlosti 245 m², pozemek 13625 m²

Vlčetín 15, Žirovnice

12 800 000 Kč

52 245 Kč/m2

Prodej domu 400 m²Prodej domu 400 m²
Prodej domu 400 m²
Prodej domu 400 m²

Prodej domu 400 m²

Husovy sady 465, Černovice

10 200 000 Kč

25 500 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 641 m²Prodej domu 200 m², pozemek 641 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 641 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 641 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 641 m²

Pod Skálou, Hořepník

2 490 000 Kč

12 450 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 76 domů