Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Prachatice s cenou do 26 mil. Kč

Do 26 mil. Kč

14 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 953 m²

Záhoří 18, Chroboly

3 990 000 Kč

3 490 000 Kč

22 516 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 110 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 300 m², pozemek 1690 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1690 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1690 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1690 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1690 m²

Žárovná 13, Žárovná

6 450 000 Kč

21 500 Kč/m2

Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²

Prodej domu 189 m², pozemek 1974 m²

Prachatická 4, Lhenice

11 500 000 Kč

60 847 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 545 m²

České Žleby 29, Stožec

21 900 000 Kč

19 990 000 Kč

33 317 Kč/m2

Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 650 m²

Bohunice 19, Bohunice

1 900 000 Kč

1 450 000 Kč

19 863 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 510 m²

Zdíkov 189, Zdíkov

4 990 000 Kč

4 470 000 Kč

49 667 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 840 m²

Zbytiny 102, Zbytiny

7 500 000 Kč

6 800 000 Kč

56 667 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 122 m²

Na Dražkách 72, Strunkovice nad Blanicí

3 390 000 Kč

3 150 000 Kč

31 500 Kč/m2

Prodej domu 256 m², pozemek 15675 m²Prodej domu 256 m², pozemek 15675 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 15675 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 15675 m²

Prodej domu 256 m², pozemek 15675 m²

Včelná pod Boubínem 17, Buk

19 900 000 Kč

77 734 Kč/m2

Prodej domu 306 m²Prodej domu 306 m²
Prodej domu 306 m²
Prodej domu 306 m²

Prodej domu 306 m²

153, Kvilda

29 990 000 Kč

25 990 000 Kč

84 935 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 110 domů