Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Praha-východ s cenou do 25 mil. Kč

Do 25 mil. Kč

59 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²

Na Stráni, Kamenice - Nová Hospoda

16 400 000 Kč

14 900 000 Kč

119 200 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 383 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²

Na Vávrově I 117, Všestary

11 530 000 Kč

9 920 000 Kč

54 505 Kč/m2

Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²

Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²

Zlonín, okres Praha-východ

20 650 000 Kč

19 499 000 Kč

116 065 Kč/m2

Prodej domu 164 m², pozemek 476 m²Prodej domu 164 m², pozemek 476 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 476 m²
Prodej domu 164 m², pozemek 476 m²

Prodej domu 164 m², pozemek 476 m²

Bulharská 775, Úvaly

11 450 000 Kč

10 920 000 Kč

66 585 Kč/m2

Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 1614 m²

Na Větrově, Velké Popovice

19 990 000 Kč

19 450 000 Kč

91 315 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 2215 m²

Stříbrná Skalice, okres Praha-východ

14 000 000 Kč

12 850 000 Kč

58 409 Kč/m2

Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²
Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²

Prodej domu 189 m², pozemek 643 m²

Předboř 29, Strančice

12 950 000 Kč

68 519 Kč/m2

Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 1146 m²

Na skalkách 236, Klecany

13 990 000 Kč

88 544 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Ptašinský
Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Realitní makléř: Michal Ptašinský

Michal Ptašinský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Atrium
Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1401 m²

Na Skalce 192, Jevany

11 990 000 Kč

109 000 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 782 m²

Ke Šmejkalce, Ondřejov

11 950 000 Kč

54 318 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jaroslav Tykal
Realitní kancelář: Ing. Jaroslav Tykal - realitní makléř QARA
Realitní makléř: Ing. Jaroslav Tykal

Ing. Jaroslav Tykal

4.8

1234...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 383 domů