Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Praha-východ s cenou od 7 mil. Kč

Od 7 mil. Kč

60 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²
Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²

Prodej domu 405 m², pozemek 2211 m²

Čakovická 635, Přezletice

65 000 000 Kč

160 494 Kč/m2

Realitní makléř: Leo Kopecký
Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.
Realitní makléř: Leo Kopecký

Leo Kopecký

4.8

Realitní kancelář: KOPECKY RealEstate & Partners, s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 393 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²

Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²

Doubek, okres Praha-východ

17 990 000 Kč

57 660 Kč/m2

Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²
Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²

Prodej domu 199 m², pozemek 524 m²

Březová 897, Hovorčovice

15 950 000 Kč

80 151 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 322 m²

Bezručova 395, Mnichovice

23 300 000 Kč

105 909 Kč/m2

Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 796 m²

Nová, Lhota

12 970 000 Kč

55 427 Kč/m2

Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²
Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Prodej domu 194 m², pozemek 766 m²

Ve Skále 730, Šestajovice

23 000 000 Kč

118 557 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 1370 m²

Na Stráni, Kamenice - Nová Hospoda

16 400 000 Kč

14 900 000 Kč

119 200 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 896 m²

Zelená, Čestlice

25 055 485 Kč

126 543 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 1250 m²

Na Vávrově I 117, Všestary

11 530 000 Kč

9 920 000 Kč

54 505 Kč/m2

Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²
Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²

Prodej domu 168 m², pozemek 472 m²

Zlonín, okres Praha-východ

20 650 000 Kč

19 499 000 Kč

116 065 Kč/m2

123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 393 domů