Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Praha-západ s cenou od 18 mil. Kč

Od 18 mil. Kč

23 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²
Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²
Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²

Prodej domu 340 m², pozemek 450 m²

Budějovická 118, Jesenice

34 990 000 Kč

102 912 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Koucký
Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan
Realitní makléř: Jiří Koucký

Jiří Koucký

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Metropolitan

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 111 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 145 m², pozemek 820 m²Prodej domu 145 m², pozemek 820 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 820 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 820 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 820 m²

Na Kamenné Hrázi 157, Drahelčice

20 250 000 Kč

19 950 000 Kč

137 586 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Hostašová
Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Realitní makléř: Iveta Hostašová

Iveta Hostašová

4.6

Realitní kancelář: IMPIRA Reality
Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 901 m²

Skalecká 1564, Mníšek pod Brdy

24 900 000 Kč

22 490 000 Kč

102 227 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Kachlíková
Realitní kancelář: MartiKa Reality
Realitní makléř: Martina Kachlíková

Martina Kachlíková

4.9

Realitní kancelář: MartiKa Reality
Prodej domu 440 m², pozemek 730 m²Prodej domu 440 m², pozemek 730 m²
Prodej domu 440 m², pozemek 730 m²
Prodej domu 440 m², pozemek 730 m²

Prodej domu 440 m², pozemek 730 m²

Budějovická 59, Jesenice

29 999 000 Kč

68 180 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 1651 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1651 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1651 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1651 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1651 m²

Na Kopanina 152, Březová-Oleško - Oleško

27 500 000 Kč

229 167 Kč/m2

Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²
Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²

Prodej domu 450 m², pozemek 780 m²

Okrouhlo, okres Praha-západ

18 700 000 Kč

41 556 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 2240 m²

Jenečská 21, Úhonice

29 950 000 Kč

59 900 Kč/m2

Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²

Prodej domu 163 m², pozemek 803 m²

Pod Viničkou, Lety

21 950 000 Kč

134 663 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Cikánková
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Ivana Cikánková

Ivana Cikánková

4.6

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 381 m²

Zvoncová, Roztoky, Roztoky

21 840 000 Kč

124 800 Kč/m2

Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 709 m²

Za Dvorem 520, Horoměřice

19 890 000 Kč

76 500 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 111 domů