Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Příbram s cenou do 13 mil. Kč

Do 13 mil. Kč

23 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²
Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²

Prodej domu 204 m², pozemek 1006 m²

Dlouhá Lhota 126, Dlouhá Lhota

9 990 000 Kč

48 971 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 124 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²

Prodej domu 343 m², pozemek 1578 m²

Kvasejovice 35, Sedlec-Prčice

8 190 000 Kč

7 000 000 Kč

20 408 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 515 m²

Hvožďany, okres Příbram

3 900 000 Kč

3 490 000 Kč

34 900 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová
Realitní kancelář: Real Hope Group
Realitní makléř: Pavla Hrůzová Donátová

Pavla Hrůzová Donátová

Realitní kancelář: Real Hope Group
Prodej domu 170 m², pozemek 5936 m²Prodej domu 170 m², pozemek 5936 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 5936 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 5936 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 5936 m²

Malkovice 6, Sedlec-Prčice

10 900 000 Kč

9 900 000 Kč

58 235 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²
Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²
Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²

Prodej zemědělské usedlosti 170 m², pozemek 5936 m²

Malkovice 6, Sedlec-Prčice

10 900 000 Kč

9 900 000 Kč

58 235 Kč/m2

Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²

Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²

Pečice, okres Příbram

9 800 000 Kč

8 490 000 Kč

46 393 Kč/m2

Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²
Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²

Prodej domu 183 m², pozemek 658 m²

Pečice - Drsník, okres Příbram

11 390 000 Kč

10 490 000 Kč

57 322 Kč/m2

Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²
Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²
Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²

Prodej domu 222 m², pozemek 1316 m²

Čenkov, okres Příbram

11 150 000 Kč

7 800 000 Kč

35 135 Kč/m2

Prodej domu 325 m², pozemek 3155 m²Prodej domu 325 m², pozemek 3155 m²
Prodej domu 325 m², pozemek 3155 m²
Prodej domu 325 m², pozemek 3155 m²

Prodej domu 325 m², pozemek 3155 m²

Hřiměždice 139, Hřiměždice

10 950 000 Kč

33 692 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 967 m²

Bohutín, okres Příbram

4 190 000 Kč

44 574 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Větrovský
Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
Realitní makléř: Radek Větrovský

Radek Větrovský

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Power 2
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 124 domů