Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Prostějov s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

13 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 710 m²

Hliník 340, Němčice nad Hanou

5 450 000 Kč

32 059 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 66 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 258 m²

Kelčice 141, Vranovice-Kelčice

6 490 000 Kč

32 450 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²
Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²

Prodej domu 267 m², pozemek 377 m²

Na Okraji, Prostějov

13 800 000 Kč

13 300 000 Kč

49 813 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Havel
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Zdeněk Havel

Zdeněk Havel

4.8

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej zemědělské usedlosti 127 m², pozemek 4402 m²Prodej zemědělské usedlosti 127 m², pozemek 4402 m²
Prodej zemědělské usedlosti 127 m², pozemek 4402 m²
Prodej zemědělské usedlosti 127 m², pozemek 4402 m²

Prodej zemědělské usedlosti 127 m², pozemek 4402 m²

Budětsko, okres Prostějov

6 490 000 Kč

51 102 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Fiala
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ondřej Fiala

Ondřej Fiala

4.9

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej domu 146 m², pozemek 282 m²Prodej domu 146 m², pozemek 282 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 282 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 282 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 282 m²

Vilapark 493, Brodek u Prostějova

11 700 000 Kč

80 137 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 1778 m²

Kladky, okres Prostějov

5 990 000 Kč

28 524 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 654 m²

Prostějov, okres Prostějov

9 450 000 Kč

9 100 000 Kč

91 000 Kč/m2

Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²
Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²

Prodej domu 319 m², pozemek 499 m²

Ivaň 212, Ivaň

11 900 000 Kč

37 304 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 409 m²Prodej domu 220 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 409 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 409 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 409 m²

Pěnčín, okres Prostějov

5 700 000 Kč

5 490 000 Kč

24 955 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 4410 m²

Na Bardóně 118, Protivanov

5 900 000 Kč

5 200 000 Kč

28 889 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 66 domů