Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Rakovník s cenou od 1 mil. Kč

Od 1 mil. Kč

20 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 909 m²

Skryje 106, Skryje

4 900 000 Kč

32 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 94 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 214 m²

Kolešovice 242, Kolešovice

5 270 000 Kč

55 474 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²
Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²

Prodej domu 91 m², pozemek 338 m²

Branov, okres Rakovník

4 999 000 Kč

54 934 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 6798 m²Prodej domu 126 m², pozemek 6798 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 6798 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 6798 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 6798 m²

Třtice 80, Třtice

10 900 000 Kč

86 508 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 400 m²

Na Drahách, Rynholec

8 490 000 Kč

56 600 Kč/m2

Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 138 m²

Václavská 377, Rakovník II

6 000 000 Kč

62 500 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 1016 m²

Na vápenici 112, Lišany

3 750 000 Kč

3 200 000 Kč

37 209 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²
Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²
Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²

Prodej zemědělské usedlosti 113 m², pozemek 6470 m²

Pavlíkov 3, Pavlíkov

11 990 000 Kč

10 990 000 Kč

97 257 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 1699 m²

Hostokryje 55, Senomaty

6 250 000 Kč

5 750 000 Kč

66 860 Kč/m2

Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²
Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²
Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²

Prodej domu 348 m², pozemek 943 m²

Krátká 380, Mšec

17 500 000 Kč

50 287 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 94 domů