Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Tábor s cenou od 1 mil. Kč

Od 1 mil. Kč

34 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²

Luční 679/6, Soběslav III

6 400 000 Kč

5 740 000 Kč

29 896 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 79 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²

Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²

Hromádkova 912, Sezimovo Ústí

7 350 000 Kč

40 608 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej domu 180 m², pozemek 1010 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1010 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1010 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1010 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1010 m²

Myslkovice 136, Myslkovice

6 500 000 Kč

36 111 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 142 m²Prodej domu 150 m², pozemek 142 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 142 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 142 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 142 m²

Rokycanova 970/5, Tábor

7 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej domu 136 m², pozemek 2008 m²Prodej domu 136 m², pozemek 2008 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 2008 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 2008 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 2008 m²

Bežerovice 13, Sudoměřice u Bechyně

2 999 000 Kč

22 051 Kč/m2

Prodej domu 216 m², pozemek 1311 m²Prodej domu 216 m², pozemek 1311 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 1311 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 1311 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 1311 m²

Za Trubným, Bechyně

10 500 000 Kč

48 611 Kč/m2

Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²

Jiráskova 413/4, Soběslav II

7 330 000 Kč

64 298 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 423 m²Prodej domu, pozemek 423 m²
Prodej domu, pozemek 423 m²
Prodej domu, pozemek 423 m²

Prodej domu, pozemek 423 m²

Myslkovice, Myslkovice

1 200 000 Kč

Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²

Budislav 69, Budislav

4 250 000 Kč

36 638 Kč/m2

Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²
Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²

Prodej domu 178 m², pozemek 247 m²

Malé náměstí 73, Jistebnice

3 620 000 Kč

20 337 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 79 domů