Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Tábor s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

24 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²

Jiráskova 413/4, Soběslav II

7 330 000 Kč

64 298 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 67 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²

Budislav 69, Budislav

4 250 000 Kč

36 638 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 749 m²

Třebelice 23, Malšice

4 845 000 Kč

35 625 Kč/m2

Prodej domu 330 m², pozemek 515 m²Prodej domu 330 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 515 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 515 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 515 m²

Husovo náměstí 95, Mladá Vožice

5 900 000 Kč

17 879 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej domu 130 m²Prodej domu 130 m²
Prodej domu 130 m²
Prodej domu 130 m²

Prodej domu 130 m²

Slovenská 404/34, Soběslav III

6 500 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 11572 m²Prodej domu 150 m², pozemek 11572 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 11572 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 11572 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 11572 m²

Šebířov, okres Tábor

11 390 000 Kč

75 933 Kč/m2

Realitní makléř: Karel Veverka
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Karel Veverka

Karel Veverka

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 250 m², pozemek 1046 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1046 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1046 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1046 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1046 m²

Na Strážkách 474, Veselí nad Lužnicí I

7 950 000 Kč

6 980 000 Kč

27 920 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Holub
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Jan Holub

Jan Holub

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 2695 m²

Husova 284, Planá nad Lužnicí

19 800 000 Kč

39 600 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej domu 216 m², pozemek 2246 m²Prodej domu 216 m², pozemek 2246 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 2246 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 2246 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 2246 m²

Strkovská 29, Planá nad Lužnicí - Strkov

10 994 000 Kč

50 898 Kč/m2

Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²
Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²

Prodej domu 97 m², pozemek 1229 m²

Klenovice 40, Klenovice

5 500 000 Kč

4 700 000 Kč

48 454 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 67 domů