Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Trutnov s cenou od 11 mil. Kč

Od 11 mil. Kč

7 nemovitostí

doporučené

Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²
Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²
Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²

Prodej vily 299 m², pozemek 1366 m²

Slunečný vrch 1551, Vrchlabí

24 480 000 Kč

22 490 000 Kč

75 217 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 208 m², pozemek 936 m²Prodej domu 208 m², pozemek 936 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 936 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 936 m²

Prodej domu 208 m², pozemek 936 m²

Rudník, okres Trutnov

11 470 000 Kč

55 144 Kč/m2

Prodej domu 161 m², pozemek 2099 m²Prodej domu 161 m², pozemek 2099 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 2099 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 2099 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 2099 m²

Horní Lánov 86, Lánov

13 980 000 Kč

86 832 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 521 m²

Ludvíka Svobody, Vrchlabí

16 990 000 Kč

119 648 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 7488 m²

Pec pod Sněžkou 133, Pec pod Sněžkou

60 000 000 Kč

50 000 000 Kč

83 333 Kč/m2

Prodej domu 339 m², pozemek 521 m²Prodej domu 339 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 339 m², pozemek 521 m²
Prodej domu 339 m², pozemek 521 m²

Prodej domu 339 m², pozemek 521 m²

Krkonošská 102, Janské Lázně

18 800 000 Kč

17 700 000 Kč

52 212 Kč/m2

Prodej domu 393 m², pozemek 1302 m²Prodej domu 393 m², pozemek 1302 m²
Prodej domu 393 m², pozemek 1302 m²
Prodej domu 393 m², pozemek 1302 m²

Prodej domu 393 m², pozemek 1302 m²

Sluneční stráň 310, Svoboda nad Úpou

13 890 000 Kč

12 980 000 Kč

33 028 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 25 domů