Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Uherské Hradiště s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

9 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²

Popovice, Popovice

9 990 000 Kč

124 875 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 31 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²

Popovice, Popovice

9 990 000 Kč

124 875 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 633 m²Prodej domu 190 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 633 m²

Pašovice, okres Uherské Hradiště

5 490 000 Kč

28 895 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Prodej domu 95 m², pozemek 355 m²Prodej domu 95 m², pozemek 355 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 355 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 355 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 355 m²

Ostrožská Nová Ves, okres Uherské Hradiště

5 200 000 Kč

54 737 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 1274 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1274 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1274 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1274 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1274 m²

Bílovice, okres Uherské Hradiště

6 190 000 Kč

36 412 Kč/m2

Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²
Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²

Prodej domu 330 m², pozemek 1144 m²

Školní, Uherský Ostroh

9 850 000 Kč

29 848 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Prodej domu 360 m², pozemek 1570 m²Prodej domu 360 m², pozemek 1570 m²
Prodej domu 360 m², pozemek 1570 m²
Prodej domu 360 m², pozemek 1570 m²

Prodej domu 360 m², pozemek 1570 m²

Břestek 102, Břestek

5 795 000 Kč

5 250 000 Kč

14 583 Kč/m2

Prodej domu 128 m², pozemek 312 m²Prodej domu 128 m², pozemek 312 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 312 m²
Prodej domu 128 m², pozemek 312 m²

Prodej domu 128 m², pozemek 312 m²

Blatnická 514, Uherský Ostroh - Ostrožské Předměstí

6 990 000 Kč

6 690 000 Kč

52 266 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 150 m², pozemek 1073 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1073 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1073 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1073 m²

1. května, Uherský Brod

6 240 000 Kč

5 740 000 Kč

38 267 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.3

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 31 domů