Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Vyškov s cenou do 10 mil. Kč

Do 10 mil. Kč

17 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 72 m²Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²
Prodej domu 72 m²

Prodej domu 72 m²

111, Vyškov

2 000 000 Kč

1 790 000 Kč

24 861 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 91 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 294 m²

Nové Hvězdlice 66, Hvězdlice

2 960 000 Kč

41 111 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratěna
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Jiří Kratěna

Jiří Kratěna

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²

Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²

Nádražní 594, Bučovice

15 990 000 Kč

10 000 000 Kč

14 577 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 198 m²Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²

Prodej domu 198 m²

Rousínov, Vyškov

8 750 000 Kč

44 192 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²

Dražovice 137, Dražovice

4 100 000 Kč

3 499 999 Kč

25 735 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 686 m²Prodej domu 100 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 686 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 686 m²

U cihelny 626/5, Rousínovec

5 350 000 Kč

53 500 Kč/m2

Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²
Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²

Prodej domu 74 m², pozemek 480 m²

Křečkovská 49/74, Vyškov - Křečkovice

4 500 000 Kč

3 700 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 282 m²

Alšova, Vyškov-Město

5 490 000 Kč

4 300 000 Kč

53 750 Kč/m2

Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²
Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²
Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²

Prodej domu 25 m², pozemek 86 m²

Odrůvky 44, Studnice

1 490 000 Kč

999 000 Kč

39 960 Kč/m2

Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²

Foerstrova 1000, Slavkov u Brna

3 170 000 Kč

23 835 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 91 domů