Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Vyškov s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

14 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 581 m²

Křižanovice 42, Křižanovice

13 790 000 Kč

91 325 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kalabis
Realitní kancelář: BONSTAND
Realitní makléř: Martin Kalabis

Martin Kalabis

Realitní kancelář: BONSTAND

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 93 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²

Prodej domu 686 m², pozemek 892 m²

Nádražní 594, Bučovice

15 990 000 Kč

10 000 000 Kč

14 577 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 3560 m²

Kozlany, okres Vyškov

11 300 000 Kč

56 500 Kč/m2

Prodej domu 196 m², pozemek 151 m²Prodej domu 196 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 196 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 196 m², pozemek 151 m²

Prodej domu 196 m², pozemek 151 m²

Smetanova 831, Bučovice

12 500 000 Kč

63 776 Kč/m2

Prodej domu 198 m²Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²
Prodej domu 198 m²

Prodej domu 198 m²

Rousínov, Vyškov

8 750 000 Kč

44 192 Kč/m2

Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²

Prodej domu 286 m², pozemek 513 m²

Jiráskova 498, Slavkov u Brna

14 990 000 Kč

14 490 000 Kč

50 664 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 686 m²Prodej domu 100 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 686 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 686 m²

U cihelny 626/5, Rousínovec

5 350 000 Kč

53 500 Kč/m2

Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1427 m²

Pustiměř 16, Pustiměř

11 000 000 Kč

10 400 000 Kč

34 667 Kč/m2

Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²

Prodej domu 229 m², pozemek 791 m²

Medlovice 135, Medlovice

13 999 900 Kč

11 900 000 Kč

51 965 Kč/m2

Prodej domu 227 m², pozemek 227 m²Prodej domu 227 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 227 m²
Prodej domu 227 m², pozemek 227 m²

Prodej domu 227 m², pozemek 227 m²

Slovanská, Slavkov u Brna

10 990 000 Kč

48 414 Kč/m2

Realitní makléř: Renata Koutná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Renata Koutná

Renata Koutná

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 93 domů