Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Zlín s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

39 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²

Hradská 82, Lukov

9 900 000 Kč

52 105 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 108 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1184 m²

K Tuskulu, Lukov

7 925 000 Kč

7 200 000 Kč

28 800 Kč/m2

Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²
Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²

Prodej domu 59 m², pozemek 151 m²

Lomená, Zlín

4 690 000 Kč

4 199 000 Kč

71 169 Kč/m2

Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²

Prodej domu 232 m², pozemek 1263 m²

Dešná 49, Dešná

7 490 000 Kč

6 999 999 Kč

30 172 Kč/m2

Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²

Zlín, okres Zlín

11 470 000 Kč

9 980 000 Kč

46 636 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²

Bohuslavice u Zlína, okres Zlín

9 990 000 Kč

8 690 000 Kč

43 450 Kč/m2

Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²

Otrokovice, okres Zlín

11 150 000 Kč

8 250 000 Kč

31 731 Kč/m2

Prodej domu 82.3 m², pozemek 381 m²Prodej domu 82.3 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 82.3 m², pozemek 381 m²
Prodej domu 82.3 m², pozemek 381 m²

Prodej domu 82.3 m², pozemek 381 m²

Nivy, Kvítkovice, Otrokovice

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

97 084 Kč/m2

Prodej domu 170 m², pozemek 1803 m²Prodej domu 170 m², pozemek 1803 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1803 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 1803 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 1803 m²

1. května 1099, Brumov-Bylnice - Brumov

4 590 000 Kč

27 000 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²

Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²

Horní Lhota, okres Zlín

10 550 000 Kč

148 592 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 108 domů