Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Zlín s cenou do 4 mil. Kč

Do 4 mil. Kč

9 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²

Újezd, okres Zlín

4 560 000 Kč

3 650 000 Kč

16 820 Kč/m2

Realitní makléř: Matyáš Paulík
Realitní kancelář: RE/MAX Via
Realitní makléř: Matyáš Paulík

Matyáš Paulík

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Via

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 31 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²

třída Tomáše Bati 6221, Zlín

3 590 000 Kč

3 290 000 Kč

28 860 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²

Loučka, okres Zlín

3 890 000 Kč

19 450 Kč/m2

Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²

Hlubočina 58, Zlín - Louky

2 800 000 Kč

37 333 Kč/m2

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Velký Ořechov, okres Zlín

1 990 000 Kč

15 920 Kč/m2

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 137 m², pozemek 167 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

3 999 999 Kč

29 197 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²

Sazovice 153, Sazovice

5 190 000 Kč

3 550 000 Kč

22 188 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²

Velký Ořechov 95, Velký Ořechov

1 790 000 Kč

1 490 000 Kč

11 037 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²

Mánesova, Tlumačov

4 000 000 Kč

3 199 000 Kč

30 467 Kč/m2

1

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 31 domů