Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Zlín s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

20 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²
Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²

Prodej domu 69 m², pozemek 755 m²

Řetechovská 434, Pozlovice

6 990 000 Kč

5 990 000 Kč

86 812 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 62 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²
Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²

Prodej domu 50 m², pozemek 429 m²

Zálešná II, Zlín

6 290 000 Kč

5 690 000 Kč

113 800 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.3

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²

Prodej domu 217 m², pozemek 410 m²

Újezd, okres Zlín

4 560 000 Kč

3 650 000 Kč

16 820 Kč/m2

Realitní makléř: Matyáš Paulík
Realitní kancelář: RE/MAX Via
Realitní makléř: Matyáš Paulík

Matyáš Paulík

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX Via
Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²

Sehradice, okres Zlín

4 900 000 Kč

4 790 000 Kč

23 950 Kč/m2

Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 240 m²

třída Tomáše Bati 6221, Zlín

3 590 000 Kč

3 290 000 Kč

28 860 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 749 m²

Loučka, okres Zlín

3 890 000 Kč

19 450 Kč/m2

Prodej domu 92 m², pozemek 291 m²Prodej domu 92 m², pozemek 291 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 291 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 291 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 291 m²

Hrobice 78, Hrobice

1 945 000 Kč

21 141 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.7

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 468 m²

Hlubočina 58, Zlín - Louky

2 800 000 Kč

37 333 Kč/m2

Prodej domu 108 m², pozemek 327 m²Prodej domu 108 m², pozemek 327 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 327 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 327 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 327 m²

Pod Jurým 74, Zlín - Lužkovice

3 390 000 Kč

31 389 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 211 m²

Velký Ořechov, okres Zlín

1 990 000 Kč

15 920 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 62 domů