Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Zlín s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

20 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²

Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²

Žlutava 361, Žlutava

26 500 000 Kč

94 982 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 46 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²
Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²
Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²

Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²

Luhačovice, okres Zlín

12 750 000 Kč

63 750 Kč/m2

Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²
Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²

Prodej domu 71 m², pozemek 55046 m²

Horní Lhota, okres Zlín

10 550 000 Kč

148 592 Kč/m2

Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²

Slušovice, okres Zlín

8 888 000 Kč

103 349 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 406 m²

Zlín, okres Zlín

9 490 000 Kč

8 990 000 Kč

85 619 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej domu 229 m², pozemek 646 m²Prodej domu 229 m², pozemek 646 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 646 m²
Prodej domu 229 m², pozemek 646 m²

Prodej domu 229 m², pozemek 646 m²

Sehradice, okres Zlín

8 912 180 Kč

38 918 Kč/m2

Realitní makléř: Pavlína Petrécsová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Pavlína Petrécsová

Pavlína Petrécsová

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²
Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²
Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²

Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²

Klabalská I, Zlín

11 225 000 Kč

80 179 Kč/m2

Prodej domu 241 m², pozemek 341 m²Prodej domu 241 m², pozemek 341 m²
Prodej domu 241 m², pozemek 341 m²
Prodej domu 241 m², pozemek 341 m²

Prodej domu 241 m², pozemek 341 m²

Halenkovice 285, Halenkovice

11 499 000 Kč

47 714 Kč/m2

Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²
Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²
Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²

Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²

Antonína Slavíčka, Luhačovice

9 900 000 Kč

8 990 000 Kč

36 844 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej domu 400 m², pozemek 4200 m²Prodej domu 400 m², pozemek 4200 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 4200 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 4200 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 4200 m²

Dolnoveská, Fryšták

23 900 000 Kč

59 750 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 46 domů