Domy na prodej

Domy na prodej v okresu Znojmo s cenou do 4 mil. Kč

Do 4 mil. Kč

23 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 1743 m²

Šanov, okres Znojmo

3 310 000 Kč

36 778 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 57 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²

Dobronice 65, Tavíkovice

4 100 000 Kč

3 980 000 Kč

27 832 Kč/m2

Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²
Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²
Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²

Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²

Stupešice 31, Běhařovice

2 890 000 Kč

50 702 Kč/m2

Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 686 m²

Hevlín 220, Hevlín

1 990 000 Kč

22 111 Kč/m2

Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²

Žerotice 23, Žerotice

3 495 000 Kč

47 877 Kč/m2

Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²

Višňové 176, Višňové

3 990 000 Kč

3 690 000 Kč

14 414 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²

Šanovská, Hrabětice

3 181 500 Kč

28 923 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 940 m²Prodej domu 100 m², pozemek 940 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 940 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 940 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 940 m²

Stupešice 45, Běhařovice

2 100 000 Kč

21 000 Kč/m2

Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²
Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²
Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²

Prodej domu 255 m², pozemek 1621 m²

Podmyče, okres Znojmo

4 000 000 Kč

3 049 000 Kč

11 957 Kč/m2

Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²

Šumná 185, Šumná

2 990 000 Kč

2 840 000 Kč

17 640 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 57 domů