Domy na prodej v okresu Znojmo

58 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²
Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²

Prodej domu 143 m², pozemek 1794 m²

Dobronice 65, Tavíkovice

4 100 000 Kč

3 600 000 Kč

25 175 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 201 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²
Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²

Prodej domu 277 m², pozemek 287 m²

Dolní, Dobšice

9 990 000 Kč

8 990 000 Kč

32 455 Kč/m2

Prodej domu 99 m², pozemek 503 m²Prodej domu 99 m², pozemek 503 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 503 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 503 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 503 m²

Hevlín 64, Hevlín

4 975 000 Kč

4 390 000 Kč

44 343 Kč/m2

Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²
Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²
Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²

Prodej domu 113 m², pozemek 119 m²

Hevlín 64, Hevlín

4 550 000 Kč

4 150 000 Kč

36 726 Kč/m2

Prodej domu 326 m², pozemek 246 m²Prodej domu 326 m², pozemek 246 m²
Prodej domu 326 m², pozemek 246 m²
Prodej domu 326 m², pozemek 246 m²

Prodej domu 326 m², pozemek 246 m²

Velká Michalská, Znojmo

Neveřejná cena

Prodej domu 108 m², pozemek 609 m²Prodej domu 108 m², pozemek 609 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 609 m²
Prodej domu 108 m², pozemek 609 m²

Prodej domu 108 m², pozemek 609 m²

Hevlín, okres Znojmo

5 990 000 Kč

5 490 000 Kč

50 833 Kč/m2

Prodej domu 182 m², pozemek 590 m²Prodej domu 182 m², pozemek 590 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 590 m²
Prodej domu 182 m², pozemek 590 m²

Prodej domu 182 m², pozemek 590 m²

Za Zvoničkou, Suchohrdly

6 990 000 Kč

6 790 000 Kč

37 308 Kč/m2

Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 256 m², pozemek 479 m²

Višňové 176, Višňové

3 990 000 Kč

3 190 000 Kč

12 461 Kč/m2

Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 410 m²

Hevlín, okres Znojmo

6 490 000 Kč

6 250 000 Kč

85 616 Kč/m2

Prodej domu 429 m², pozemek 159 m²Prodej domu 429 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 429 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 429 m², pozemek 159 m²

Prodej domu 429 m², pozemek 159 m²

Dolní Česká, Znojmo

16 000 000 Kč

37 296 Kč/m2

1234...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 201 domů