Domy na prodej v okresu Znojmo

58 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 1210 m²

Sadová, Jaroslavice

4 990 000 Kč

47 981 Kč/m2

Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ing.Jan Hlavoň, MBA

Ing.Jan Hlavoň, MBA

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 201 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²
Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²
Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²

Prodej projektu 57 m², pozemek 752 m²

Stupešice 31, Běhařovice

2 890 000 Kč

50 702 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²

Husova, Miroslav

8 809 000 Kč

44 045 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²
Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²

Prodej domu 73 m², pozemek 220 m²

Žerotice 23, Žerotice

3 495 000 Kč

47 877 Kč/m2

Prodej domu 165 m², pozemek 360 m²Prodej domu 165 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 165 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 165 m², pozemek 360 m²

Prodej domu 165 m², pozemek 360 m²

Bantice, okres Znojmo

6 950 000 Kč

42 121 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 1027 m²

Šanovská, Hrabětice

3 181 500 Kč

28 923 Kč/m2

Prodej domu 131 m², pozemek 1359 m²Prodej domu 131 m², pozemek 1359 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 1359 m²
Prodej domu 131 m², pozemek 1359 m²

Prodej domu 131 m², pozemek 1359 m²

Ke Studním, Suchohrdly

7 570 000 Kč

57 786 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 758 m²

Rybníky 134, Rybníky

10 990 000 Kč

99 909 Kč/m2

Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²
Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²

Prodej domu 161 m², pozemek 1839 m²

Šumná 185, Šumná

2 990 000 Kč

2 840 000 Kč

17 640 Kč/m2

Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²

Prodej domu 109 m², pozemek 500 m²

Rybníky 134, Rybníky

8 680 000 Kč

79 633 Kč/m2

1...456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 201 domů