Domy na prodej

Domy na prodej Praha s cenou do 22 mil. Kč

Do 22 mil. Kč

31 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 324 m²Prodej domu 324 m²
Prodej domu 324 m²
Prodej domu 324 m²

Prodej domu 324 m²

Stulíková , Praha 9

20 700 000 Kč

63 889 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 201 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 120 m², pozemek 722 m²Prodej domu 120 m², pozemek 722 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 722 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 722 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 722 m²

V křížkách 84/4, Praha - Dubeč

13 990 000 Kč

116 583 Kč/m2

Realitní makléř: Simona Čechová
Realitní kancelář: The Brokers
Realitní makléř: Simona Čechová

Simona Čechová

4.0

Realitní kancelář: The Brokers
Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²
Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²

Prodej domu 234 m², pozemek 315 m²

Klivarova 363/12, Praha 11 - Háje

21 900 000 Kč

93 590 Kč/m2

Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²
Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²

Prodej domu 138 m², pozemek 639 m²

Do kopečka, Praha

18 390 000 Kč

17 950 000 Kč

130 072 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 367 m²Prodej domu 120 m², pozemek 367 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 367 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 367 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 367 m²

Nad Údolím hvězd 515, Praha - Lipence

9 290 000 Kč

77 417 Kč/m2

Prodej domu 120 m²Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²

Prodej domu 120 m²

Donovalská 471/6, Praha 11 - Chodov

14 495 000 Kč

120 792 Kč/m2

Prodej domu 120 m²Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²
Prodej domu 120 m²

Prodej domu 120 m²

Průhonická 218/33, Praha 10 - Záběhlice

12 995 000 Kč

108 292 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 74 m²Prodej domu 100 m², pozemek 74 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 74 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 74 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 74 m²

Xaveriova, Praha

14 990 000 Kč

13 990 000 Kč

139 900 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej domu 136 m², pozemek 479 m²Prodej domu 136 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 479 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 479 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 479 m²

Krotitelů, Praha

17 416 100 Kč

128 060 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
Prodej domu 147 m², pozemek 470 m²Prodej domu 147 m², pozemek 470 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 470 m²
Prodej domu 147 m², pozemek 470 m²

Prodej domu 147 m², pozemek 470 m²

Krotitelů, Praha

18 119 200 Kč

123 260 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková
Realitní kancelář: RE/MAX Art
Realitní makléř: Martin Hofmann a Hana Kvasničková

Martin Hofmann a Hana Kvasničková

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Art
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 201 domů