Domy na prodej

Domy na prodej Praha s cenou od 17 mil. Kč

Od 17 mil. Kč

49 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 221 m², pozemek 448 m²

Čistovická 243/26, Praha 17 - Řepy

24 000 000 Kč

108 597 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 261 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²
Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²
Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²

Prodej domu 398 m², pozemek 665 m²

K Novému dvoru, Praha

33 000 000 Kč

82 915 Kč/m2

Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²
Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²

Prodej domu 151 m², pozemek 775 m²

Praha, okres Praha 5

33 990 000 Kč

225 099 Kč/m2

Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²
Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²

Prodej domu 238 m², pozemek 984 m²

K Říčanům 437/29, Praha - Kolovraty

29 000 000 Kč

121 849 Kč/m2

Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²

Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²

Elišky Přemyslovny 414, Praha - Zbraslav

17 900 000 Kč

17 390 000 Kč

101 696 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²

Dobročovická, Praha

21 500 000 Kč

20 500 000 Kč

107 895 Kč/m2

Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²

Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²

Pod Sychrovem II, Praha

29 356 000 Kč

25 990 000 Kč

101 922 Kč/m2

Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²

Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²

Praha, okres Praha 4

88 000 000 Kč

79 900 000 Kč

82 202 Kč/m2

Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²

Kamýcká 126/8, Praha - Suchdol

29 990 000 Kč

26 990 000 Kč

83 302 Kč/m2

Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²
Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²
Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²

Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²

Na Konečné, Praha

38 700 000 Kč

36 500 000 Kč

73 293 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 261 domů