Domy na prodej

Domy na prodej Praha s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

71 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²
Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²

Prodej domu 171 m², pozemek 163 m²

Elišky Přemyslovny 414, Praha - Zbraslav

17 900 000 Kč

17 390 000 Kč

101 696 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 365 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 431 m²

Dobročovická, Praha

21 500 000 Kč

20 500 000 Kč

107 895 Kč/m2

Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²
Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²

Prodej domu 255 m², pozemek 384 m²

Pod Sychrovem II, Praha

29 356 000 Kč

25 990 000 Kč

101 922 Kč/m2

Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²
Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²

Prodej domu 972 m², pozemek 691 m²

Praha, okres Praha 4

88 000 000 Kč

79 900 000 Kč

82 202 Kč/m2

Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²
Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²

Prodej domu 324 m², pozemek 399 m²

Kamýcká 126/8, Praha - Suchdol

29 990 000 Kč

26 990 000 Kč

83 302 Kč/m2

Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²
Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²
Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²

Prodej domu 498 m², pozemek 852 m²

Na Konečné, Praha

38 700 000 Kč

36 500 000 Kč

73 293 Kč/m2

Prodej vily 740 m², pozemek 1350 m²Prodej vily 740 m², pozemek 1350 m²
Prodej vily 740 m², pozemek 1350 m²
Prodej vily 740 m², pozemek 1350 m²

Prodej vily 740 m², pozemek 1350 m²

Psohlavců 506/43, Praha 4 - Braník

51 900 000 Kč

70 135 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 175 m²

Ke Klimentce 2102/20, Praha 5 - Smíchov

29 900 000 Kč

26 500 000 Kč

147 222 Kč/m2

Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²
Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²

Prodej domu 366 m², pozemek 520 m²

Žďárská, Dolní Chabry, Praha

36 600 000 Kč

35 985 000 Kč

98 320 Kč/m2

Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 321 m²

Na Kačence 172/3a, Praha - Miškovice

14 390 000 Kč

105 809 Kč/m2

1234...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 365 domů