Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

21 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²

Prodej domu 49 m², pozemek 229 m²

Smolnice 66, Smolnice

2 600 000 Kč

2 400 000 Kč

48 980 Kč/m2

Realitní makléř: Alena Zíková
Realitní kancelář: ALZI Reality
Realitní makléř: Alena Zíková

Alena Zíková

Realitní kancelář: ALZI Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 110 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 361 m²

Jeníkov 1, Jeníkov

2 990 000 Kč

23 000 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 923 m²

Nová Chřibská 85, Rybniště

1 990 000 Kč

10 051 Kč/m2

Prodej domu 75 m², pozemek 354 m²Prodej domu 75 m², pozemek 354 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 354 m²
Prodej domu 75 m², pozemek 354 m²

Prodej domu 75 m², pozemek 354 m²

Ředhošť 66, Mšené-lázně

2 700 000 Kč

2 550 000 Kč

34 000 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Šilhán
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Daniel Šilhán

Daniel Šilhán

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²
Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²

Prodej domu 118 m², pozemek 704 m²

Šmilovského, Rumburk 1, Rumburk

2 349 000 Kč

19 907 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 306 m²

Českolipská, Verneřice

2 990 000 Kč

19 933 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 557 m²

Dolní Podluží 59, Dolní Podluží

2 499 000 Kč

13 883 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²
Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²

Prodej domu 350 m², pozemek 773 m²

Blankartice 61, Heřmanov

1 890 000 Kč

1 150 000 Kč

3 286 Kč/m2

Prodej domu 250 m², pozemek 211 m²Prodej domu 250 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 211 m²

Litoměřická, Děčín

2 490 000 Kč

9 960 Kč/m2

Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²

Prodej domu 175 m², pozemek 456 m²

Levín, Levín

3 500 000 Kč

2 900 000 Kč

16 571 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 110 domů