Domy na prodej

Domy na prodej v kraji Ústecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

82 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²
Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²

Prodej domu 155 m², pozemek 686 m²

Okounov 72, Okounov

6 490 000 Kč

5 500 000 Kč

35 484 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: Jiří Tschiharsch - Prémiový makléř

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 298 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²
Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²

Prodej domu 158 m², pozemek 1600 m²

Terezín, okres Litoměřice

6 999 000 Kč

44 297 Kč/m2

Prodej domu 115 m², pozemek 793 m²Prodej domu 115 m², pozemek 793 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 793 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 793 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 793 m²

J. K. Tyla 2340, Žatec

6 900 000 Kč

6 590 000 Kč

57 304 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej domu 208 m², pozemek 1390 m²Prodej domu 208 m², pozemek 1390 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 1390 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 1390 m²

Prodej domu 208 m², pozemek 1390 m²

U Potůčku, Ústí nad Labem

8 000 000 Kč

7 300 000 Kč

35 096 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 885 m²Prodej domu 95 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 885 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 885 m²

Školní, Horní Jiřetín

7 800 000 Kč

7 300 000 Kč

76 842 Kč/m2

Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Hanka Vyhnalkova

Hanka Vyhnalkova

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej domu 442 m², pozemek 2089 m²Prodej domu 442 m², pozemek 2089 m²
Prodej domu 442 m², pozemek 2089 m²
Prodej domu 442 m², pozemek 2089 m²

Prodej domu 442 m², pozemek 2089 m²

Velemín, okres Litoměřice

6 950 000 Kč

15 724 Kč/m2

Realitní makléř: Karel Veverka
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Karel Veverka

Karel Veverka

4.9

Realitní kancelář: Bidli
Prodej domu 115 m², pozemek 513 m²Prodej domu 115 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 513 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 513 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 513 m²

5. května, Teplice

7 695 000 Kč

6 995 000 Kč

60 826 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej domu 216 m², pozemek 353 m²Prodej domu 216 m², pozemek 353 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 353 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 353 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 353 m²

Český Jiřetín 169, Český Jiřetín

5 650 000 Kč

26 157 Kč/m2

Prodej domu 600 m², pozemek 434 m²Prodej domu 600 m², pozemek 434 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 434 m²
Prodej domu 600 m², pozemek 434 m²

Prodej domu 600 m², pozemek 434 m²

V Podhájí 280/7, Rumburk 1

7 990 000 Kč

13 317 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 300 m², pozemek 4658 m²Prodej domu 300 m², pozemek 4658 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 4658 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 4658 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 4658 m²

Chotiněves 52, Chotiněves

8 500 000 Kč

28 333 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1...6789

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 298 domů