Nemovitosti na prodej Vlkov

1 nemovitost

doporučené

Prodej domu 81 m², pozemek 912 m²Prodej domu 81 m², pozemek 912 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 912 m²
Prodej domu 81 m², pozemek 912 m²

Prodej domu 81 m², pozemek 912 m²

Vlkov 64, Vlkov

4 500 000 Kč

55 556 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si další nemovitosti