Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Kroměříž s cenou do 13 mil. Kč

Do 13 mil. Kč

47 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 151 m²Prodej domu 151 m²
Prodej domu 151 m²
Prodej domu 151 m²

Prodej domu 151 m²

Kotojedská, Kroměříž

11 990 000 Kč

79 404 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík
Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík

Ing. Tomáš Pantlík

4.9

Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 246 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2561 m²Prodej stavebního pozemku 2561 m²
Prodej stavebního pozemku 2561 m²
Prodej stavebního pozemku 2561 m²

Prodej stavebního pozemku 2561 m²

Lubná, okres Kroměříž

849 000 Kč

332 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 261 m², pozemek 788 m²Prodej domu 261 m², pozemek 788 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 788 m²
Prodej domu 261 m², pozemek 788 m²

Prodej domu 261 m², pozemek 788 m²

Trávníky 266, Bystřice pod Hostýnem - Rychlov

5 800 000 Kč

22 222 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný
Realitní kancelář: Reality z Hané
Realitní makléř: Ing. Ondřej Novotný

Ing. Ondřej Novotný

4.9

Realitní kancelář: Reality z Hané
Prodej zemědělské usedlosti 350 m², pozemek 11288 m²Prodej zemědělské usedlosti 350 m², pozemek 11288 m²
Prodej zemědělské usedlosti 350 m², pozemek 11288 m²
Prodej zemědělské usedlosti 350 m², pozemek 11288 m²

Prodej zemědělské usedlosti 350 m², pozemek 11288 m²

Lísky 2, Chvalnov-Lísky

12 990 000 Kč

37 114 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej stavebního pozemku 922 m²Prodej stavebního pozemku 922 m²
Prodej stavebního pozemku 922 m²
Prodej stavebního pozemku 922 m²

Prodej stavebního pozemku 922 m²

Pačlavice

6 300 000 Kč

6 833 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Oskol, Kroměříž

2 645 000 Kč

2 545 000 Kč

90 893 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 494 m²

Nové sady, Morkovice-Slížany

2 490 000 Kč

31 923 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 522 m²

Žeranovice 128, Žeranovice

7 900 000 Kč

7 290 000 Kč

34 065 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov
Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²
Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²

Prodej domu 232 m², pozemek 931 m²

Nádražní, Morkovice-Slížany

8 890 000 Kč

38 319 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Konečná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Veronika Konečná

Veronika Konečná

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 4+1 95 m²Prodej bytu 4+1 95 m²
Prodej bytu 4+1 95 m²
Prodej bytu 4+1 95 m²

Prodej bytu 4+1 95 m²

Fügnerova 1061/9, Kroměříž

7 200 000 Kč

6 490 000 Kč

68 316 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík
Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík

Ing. Tomáš Pantlík

4.9

Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 246 nemovitostí