Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Kroměříž s cenou do 13 mil. Kč

Do 13 mil. Kč

47 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 95 m²Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²
Prodej domu 95 m²

Prodej domu 95 m²

Fügnerova 1061/9, Kroměříž

7 200 000 Kč

6 490 000 Kč

68 316 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík
Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Tomáš Pantlík

Ing. Tomáš Pantlík

4.9

Realitní kancelář: PAN ESTATE s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 247 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²
Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²

Prodej chaty 94 m², pozemek 411 m²

Chvalčov, okres Kroměříž

4 790 000 Kč

4 490 000 Kč

47 766 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 559 m²

Břest 61, Břest

5 990 000 Kč

5 699 000 Kč

25 905 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej bytu 2+kk 77 m²Prodej bytu 2+kk 77 m²
Prodej bytu 2+kk 77 m²
Prodej bytu 2+kk 77 m²

Prodej bytu 2+kk 77 m²

Hoštice 119, Hoštice

1 990 000 Kč

25 844 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 76 m²Prodej bytu 2+kk 76 m²
Prodej bytu 2+kk 76 m²
Prodej bytu 2+kk 76 m²

Prodej bytu 2+kk 76 m²

Hoštice 119, Hoštice

1 990 000 Kč

26 184 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 921 m²Prodej stavebního pozemku 921 m²
Prodej stavebního pozemku 921 m²
Prodej stavebního pozemku 921 m²

Prodej stavebního pozemku 921 m²

Kroměříž, okres Kroměříž

3 407 700 Kč

3 700 Kč/m2

Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²
Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²

Prodej chaty 52 m², pozemek 325 m²

Roštín, okres Kroměříž

1 800 000 Kč

34 615 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Nádražní, Chropyně

1 900 000 Kč

1 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1651 m²Prodej stavebního pozemku 1651 m²
Prodej stavebního pozemku 1651 m²
Prodej stavebního pozemku 1651 m²

Prodej stavebního pozemku 1651 m²

Nádražní, Chropyně

2 455 037 Kč

1 487 Kč/m2

Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²
Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²

Prodej chaty 60 m², pozemek 5632 m²

Rajnochovice ev. č. 100, Rajnochovice

5 500 000 Kč

4 500 000 Kč

75 000 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 247 nemovitostí