Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Středočeský kraj

846 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej stavebního pozemku 2519 m²Prodej stavebního pozemku 2519 m²
Prodej stavebního pozemku 2519 m²
Prodej stavebního pozemku 2519 m²

Prodej stavebního pozemku 2519 m²

Úžice, okres Kutná Hora

2 493 810 Kč

990 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Smešná
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Andrea Smešná

Andrea Smešná

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 372 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej stavebního pozemku 973 m²Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²
Prodej stavebního pozemku 973 m²

Prodej stavebního pozemku 973 m²

Olešná, okres Beroun

2 650 000 Kč

2 724 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Smrž
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Michal Smrž

Michal Smrž

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance

Populární

Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²

Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²

Doubek, okres Praha-východ

17 990 000 Kč

57 660 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 640 m²Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²
Prodej stavebního pozemku 640 m²

Prodej stavebního pozemku 640 m²

Chýně, okres Praha-západ

7 830 000 Kč

12 234 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka

Populární

Prodej bytu 2+kk 33 m²Prodej bytu 2+kk 33 m²
Prodej bytu 2+kk 33 m²
Prodej bytu 2+kk 33 m²

Prodej bytu 2+kk 33 m²

Slapy, okres Praha-západ

3 640 000 Kč

2 990 000 Kč

90 606 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Populární

Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²

Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²

Hakenova 891, Velké Přílepy

13 990 000 Kč

73 246 Kč/m2

Populární

Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²

Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²

Táhlá 834, Kamenice - Těptín

18 540 000 Kč

78 559 Kč/m2

Populární

Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²

U Rozvodny 630, Libiš

19 900 000 Kč

58 017 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Populární

Prodej stavebního pozemku 14370 m²Prodej stavebního pozemku 14370 m²
Prodej stavebního pozemku 14370 m²
Prodej stavebního pozemku 14370 m²

Prodej stavebního pozemku 14370 m²

Kralupy nad Vltavou, okres Mělník

30 990 000 Kč

2 157 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak

Populární

Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²

U Lesa 933, Sulice - Hlubočinka

16 990 000 Kč

73 870 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
123...85

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 372 nemovitostí