Domy na prodej v kraji Středočeský kraj

383 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²

Prodej domu 312 m², pozemek 892 m²

Doubek, okres Praha-východ

17 990 000 Kč

57 660 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 346 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²
Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²

Prodej domu 191 m², pozemek 191 m²

Hakenova 891, Velké Přílepy

13 990 000 Kč

73 246 Kč/m2

Populární

Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²

Prodej domu 236 m², pozemek 1361 m²

Táhlá 834, Kamenice - Těptín

18 540 000 Kč

78 559 Kč/m2

Populární

Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 343 m², pozemek 800 m²

U Rozvodny 630, Libiš

19 900 000 Kč

58 017 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Taraba
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Jiří Taraba

Jiří Taraba

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Populární

Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²
Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²

Prodej domu 230 m², pozemek 783 m²

U Lesa 933, Sulice - Hlubočinka

16 990 000 Kč

73 870 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Populární

Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²
Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²

Prodej domu 446 m², pozemek 3990 m²

Zahořany 78, Zahořany

16 490 000 Kč

36 973 Kč/m2

Populární

Prodej domu 125 m², pozemek 3750 m²Prodej domu 125 m², pozemek 3750 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 3750 m²
Prodej domu 125 m², pozemek 3750 m²

Prodej domu 125 m², pozemek 3750 m²

nábřeží Hynka Šlosara 608/18, Hořovice

34 980 000 Kč

279 840 Kč/m2

Populární

Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 1210 m²

Ostředek, okres Benešov

6 500 000 Kč

6 190 000 Kč

52 017 Kč/m2

Populární

Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²

Prodej domu 48 m², pozemek 487 m²

Hrusice, okres Praha-východ

3 650 000 Kč

76 042 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.

Populární

Prodej domu 172.2 m²Prodej domu 172.2 m²
Prodej domu 172.2 m²
Prodej domu 172.2 m²

Prodej domu 172.2 m²

Sad přátelství 97, Týnec nad Sázavou

16 500 000 Kč

95 819 Kč/m2

123...39

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 346 domů