Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Brno s cenou od 14 mil. Kč

Od 14 mil. Kč

14 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²

Prodej domu 314 m², pozemek 482 m²

Slatinská 56/57, Brno - Židenice

21 550 000 Kč

68 631 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 121 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²
Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²

Prodej domu 197 m², pozemek 166 m²

Chleborádova 28/5, Brno - Dolní Heršpice

15 790 000 Kč

80 152 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 98 m²Prodej bytu 3+kk 98 m²
Prodej bytu 3+kk 98 m²
Prodej bytu 3+kk 98 m²

Prodej bytu 3+kk 98 m²

Zderadova 478/4, Brno - Trnitá

15 619 000 Kč

159 378 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 98 m²Prodej bytu 2+kk 98 m²
Prodej bytu 2+kk 98 m²
Prodej bytu 2+kk 98 m²

Prodej bytu 2+kk 98 m²

Zderadova 478/4, Brno - Trnitá

15 619 000 Kč

159 378 Kč/m2

Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²

Prodej domu 184 m², pozemek 182 m²

Kostelíček 780/21, Brno - Líšeň

14 900 000 Kč

14 100 000 Kč

76 630 Kč/m2

Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²

Prodej domu 184 m², pozemek 184 m²

Brno, okres Brno-město

19 240 000 Kč

104 565 Kč/m2

Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²

Hansmannova, Brno

24 900 000 Kč

21 400 000 Kč

140 789 Kč/m2

Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 167 m²

Dudíkova 873/16, Brno - Řečkovice

15 450 000 Kč

80 469 Kč/m2

Realitní makléř: Miloš Kesler
Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Realitní makléř: Miloš Kesler

Miloš Kesler

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Alfa
Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²
Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²
Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²

Prodej domu 576 m², pozemek 1597 m²

Brno, okres Brno-město

25 990 000 Kč

45 122 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Schmidt
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Jakub Schmidt

Jakub Schmidt

4.6

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 483 m²

Na Rybízárně 597/5, Brno - Ivanovice

24 900 000 Kč

116 901 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 121 nemovitostí