Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Ústí nad Labem

74 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Střekovské nábřeží 1119/19, Ústí nad Labem - Střekov

3 390 000 Kč

54 677 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: Anocar - REALITY-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: Anocar - REALITY-UL

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 228 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 3+1 77 m²Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²
Prodej bytu 3+1 77 m²

Prodej bytu 3+1 77 m²

Jindřicha Plachty 192, Ústí nad Labem - Mojžíř

1 395 000 Kč

18 117 Kč/m2

Realitní makléř: Isabela Škuthanová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Isabela Škuthanová

Isabela Škuthanová

4.7

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Populární

Prodej domu 96 m², pozemek 313 m²Prodej domu 96 m², pozemek 313 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 313 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 313 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 313 m²

Slovanská 150, Ústí nad Labem - Skorotice

5 850 000 Kč

60 938 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej bytu 2+1 79 m²Prodej bytu 2+1 79 m²
Prodej bytu 2+1 79 m²
Prodej bytu 2+1 79 m²

Prodej bytu 2+1 79 m²

Palachova 493/14, Ústí nad Labem - Klíše

3 224 000 Kč

40 810 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Klíšská 367/110, Ústí nad Labem - Klíše

3 290 000 Kč

2 740 000 Kč

66 829 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 71 m²Prodej bytu 2+1 71 m²
Prodej bytu 2+1 71 m²
Prodej bytu 2+1 71 m²

Prodej bytu 2+1 71 m²

Tomáše ze Štítného 1088/13, Ústí nad Labem - Střekov

2 760 000 Kč

38 873 Kč/m2

Prodej chalupy 52 m², pozemek 429 m²Prodej chalupy 52 m², pozemek 429 m²
Prodej chalupy 52 m², pozemek 429 m²
Prodej chalupy 52 m², pozemek 429 m²

Prodej chalupy 52 m², pozemek 429 m²

Povrly, okres Ústí nad Labem

2 065 000 Kč

1 765 000 Kč

33 942 Kč/m2

Realitní makléř: Vladislav Poživil
Realitní kancelář: Molík reality
Realitní makléř: Vladislav Poživil

Vladislav Poživil

4.5

Realitní kancelář: Molík reality
Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Nedbalova, Bukov, Ústí nad Labem

4 400 000 Kč

64 706 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

Poláčkova 3243/16, Ústí nad Labem - Severní Terasa

2 490 000 Kč

59 286 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Vojnarová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Michaela Vojnarová

Michaela Vojnarová

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 1+kk 22 m²Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²

Prodej bytu 1+kk 22 m²

Mlýnská 361, Ústí nad Labem - Neštěmice

1 190 000 Kč

54 091 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
123...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 228 nemovitostí