okres Jihlava

Nemovitosti na prodej Jihlava s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

12 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Demlova 3589/9, Jihlava

5 590 000 Kč

74 533 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 380 m²

Na Valech 447/11, Jihlava

9 645 000 Kč

8 985 000 Kč

68 068 Kč/m2

Prodej domu 112 m², pozemek 230 m²Prodej domu 112 m², pozemek 230 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 230 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 230 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 230 m²

Rejchova 4987/11, Jihlava

8 890 000 Kč

79 375 Kč/m2

Prodej bytu 5+kk 126 m²Prodej bytu 5+kk 126 m²
Prodej bytu 5+kk 126 m²
Prodej bytu 5+kk 126 m²

Prodej bytu 5+kk 126 m²

třída Legionářů, Jihlava

8 690 000 Kč

68 968 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 344 m²Prodej domu 150 m², pozemek 344 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 344 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 344 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 344 m²

Sluneční, Jihlava

9 400 000 Kč

8 450 000 Kč

56 333 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Jana Masaryka 1595/5, Jihlava

6 290 000 Kč

6 150 000 Kč

76 875 Kč/m2

Prodej domu 219 m², pozemek 1196 m²Prodej domu 219 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1196 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1196 m²

Prodej domu 219 m², pozemek 1196 m²

Osvobození, Jihlava

7 490 000 Kč

34 201 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Dělnická 350/20, Jihlava

6 490 000 Kč

85 395 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Černický
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Petr Černický

Petr Černický

5.0

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 959 m²Prodej stavebního pozemku 959 m²
Prodej stavebního pozemku 959 m²
Prodej stavebního pozemku 959 m²

Prodej stavebního pozemku 959 m²

Jihlava - Hosov, okres Jihlava

6 233 500 Kč

6 500 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vetchý
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Vetchý

Pavel Vetchý

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Březinova 3634/7, Jihlava

5 390 000 Kč

71 867 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 29 nemovitostí