Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Žďár nad Sázavou s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

18 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 117 m², pozemek 211 m²Prodej domu 117 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 211 m²
Prodej domu 117 m², pozemek 211 m²

Prodej domu 117 m², pozemek 211 m²

Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou

7 290 000 Kč

62 308 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 37 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²
Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²

Prodej domu 167 m², pozemek 905 m²

Český Herálec 565, Herálec

6 749 000 Kč

40 413 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej bytu 3+1 159 m²Prodej bytu 3+1 159 m²
Prodej bytu 3+1 159 m²
Prodej bytu 3+1 159 m²

Prodej bytu 3+1 159 m²

Soškova, Nové Město na Moravě

8 390 000 Kč

52 767 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej domu 318 m², pozemek 1300 m²Prodej domu 318 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 318 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 318 m², pozemek 1300 m²

Prodej domu 318 m², pozemek 1300 m²

Věcov, okres Žďár nad Sázavou

5 999 000 Kč

5 750 000 Kč

18 082 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej domu 318 m², pozemek 1300 m²
Prodej domu 318 m², pozemek 1300 m²

Prodej domu 318 m², pozemek 1300 m²

Věcov, okres Žďár nad Sázavou

5 990 000 Kč

5 750 000 Kč

18 082 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 57 m²Prodej bytu 3+kk 57 m²
Prodej bytu 3+kk 57 m²
Prodej bytu 3+kk 57 m²

Prodej bytu 3+kk 57 m²

Nádražní, Žďár nad Sázavou

5 390 000 Kč

94 561 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Nádražní, Žďár nad Sázavou

5 990 000 Kč

136 136 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1716 m²Prodej stavebního pozemku 1716 m²
Prodej stavebního pozemku 1716 m²
Prodej stavebního pozemku 1716 m²

Prodej stavebního pozemku 1716 m²

Bystřice nad Pernštejnem, okres Žďár nad Sázavou

6 249 000 Kč

3 642 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 89 m²Prodej bytu 4+1 89 m²
Prodej bytu 4+1 89 m²
Prodej bytu 4+1 89 m²

Prodej bytu 4+1 89 m²

Bezděkov, Velké Meziříčí

6 199 000 Kč

5 699 000 Kč

64 034 Kč/m2

Prodej domu 98 m², pozemek 1722 m²Prodej domu 98 m², pozemek 1722 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 1722 m²
Prodej domu 98 m², pozemek 1722 m²

Prodej domu 98 m², pozemek 1722 m²

Fryšava pod Žákovou horou, okres Žďár nad Sázavou

6 290 000 Kč

5 290 000 Kč

53 980 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 37 nemovitostí