Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Žďár nad Sázavou s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

18 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 47 m²Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²
Prodej bytu 2+1 47 m²

Prodej bytu 2+1 47 m²

Revoluční, Žďár nad Sázavou 3

4 200 000 Kč

89 362 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Realitní kancelář: Prodejme.to

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 44 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

U Stadionu, Velká Bíteš

4 143 656 Kč

129 489 Kč/m2

Realitní makléř: Robert Stavinoha
Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Realitní makléř: Robert Stavinoha

Robert Stavinoha

Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Prodej bytu 1+kk 30 m²Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²
Prodej bytu 1+kk 30 m²

Prodej bytu 1+kk 30 m²

U Stadionu, Velká Bíteš

3 779 090 Kč

125 970 Kč/m2

Realitní makléř: Robert Stavinoha
Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Realitní makléř: Robert Stavinoha

Robert Stavinoha

Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Prodej bytu 2+kk 45 m²Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m²

Prodej bytu 2+kk 45 m²

U Stadionu, Velká Bíteš

4 994 129 Kč

110 981 Kč/m2

Realitní makléř: Robert Stavinoha
Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Realitní makléř: Robert Stavinoha

Robert Stavinoha

Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Nezvalova, Žďár nad Sázavou 4

4 999 000 Kč

4 699 900 Kč

70 148 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej bytu 1+kk 29 m²Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²
Prodej bytu 1+kk 29 m²

Prodej bytu 1+kk 29 m²

U Stadionu, Velká Bíteš

3 390 000 Kč

116 897 Kč/m2

Realitní makléř: Robert Stavinoha
Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Realitní makléř: Robert Stavinoha

Robert Stavinoha

Realitní kancelář: CENTURY 21 Vaše Reality
Prodej chaty 62 m², pozemek 492 m²Prodej chaty 62 m², pozemek 492 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 492 m²
Prodej chaty 62 m², pozemek 492 m²

Prodej chaty 62 m², pozemek 492 m²

Polnička, okres Žďár nad Sázavou

3 370 000 Kč

54 355 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Černý vršek 829, Bystřice nad Pernštejnem

4 790 000 Kč

66 528 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Fryšava pod Žákovou horou, okres Žďár nad Sázavou

3 426 563 Kč

126 910 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 38 m²Prodej bytu 1+kk 38 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m²
Prodej bytu 1+kk 38 m²

Prodej bytu 1+kk 38 m²

Fryšava pod Žákovou horou, okres Žďár nad Sázavou

4 296 240 Kč

113 059 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 44 nemovitostí