Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Kutná Hora s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

14 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Důlní 87, Kutná Hora - Kaňk

9 490 000 Kč

52 722 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY ONE GROUP

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 77 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 800 m²

Důlní 87, Kutná Hora - Kaňk

9 490 000 Kč

52 722 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Karel Mlčoch

Ing. Karel Mlčoch

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Prodej stavebního pozemku 2030 m²Prodej stavebního pozemku 2030 m²
Prodej stavebního pozemku 2030 m²
Prodej stavebního pozemku 2030 m²

Prodej stavebního pozemku 2030 m²

Pertoltice, okres Kutná Hora

5 950 000 Kč

2 931 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 106 m²Prodej domu 106 m²
Prodej domu 106 m²
Prodej domu 106 m²

Prodej domu 106 m²

Švestková 762, Kutná Hora - Hlouška

9 175 000 Kč

8 500 000 Kč

80 189 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Reich
Realitní kancelář: REICH REALITY
Realitní makléř: Jana Reich

Jana Reich

Realitní kancelář: REICH REALITY
Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²
Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²
Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²

Prodej domu 317 m², pozemek 1233 m²

Nazaret, Čáslav

9 900 000 Kč

31 230 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer
Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Věra Apeltauer

Mgr. Věra Apeltauer

4.7

Realitní kancelář: Oliver Home s.r.o.
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 1840 m²

Horka II, okres Kutná Hora

6 125 000 Kč

45 037 Kč/m2

Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²
Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²

Prodej domu 144 m², pozemek 822 m²

Útěchvosty 13, Podveky

6 490 000 Kč

45 069 Kč/m2

Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²
Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²

Prodej domu 236 m², pozemek 636 m²

Třebešice 30, Třebešice

7 990 000 Kč

33 856 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1165 m²

Chabeřice, okres Kutná Hora

9 890 000 Kč

61 813 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Benešova, Kutná Hora

5 389 900 Kč

5 179 900 Kč

69 999 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 77 nemovitostí