Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Brno s cenou od 1 mil. Kč

Od 1 mil. Kč

68 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 80 m²Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²
Prodej bytu 3+kk 80 m²

Prodej bytu 3+kk 80 m²

Bezručova 75/12, Brno - Staré Brno

10 500 000 Kč

131 250 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 789 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 103 m²Prodej bytu 3+1 103 m²
Prodej bytu 3+1 103 m²
Prodej bytu 3+1 103 m²

Prodej bytu 3+1 103 m²

Körnerova, Brno

10 319 000 Kč

100 184 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 114 m²Prodej bytu 3+kk 114 m²
Prodej bytu 3+kk 114 m²
Prodej bytu 3+kk 114 m²

Prodej bytu 3+kk 114 m²

Rakovecká 1068/71, Brno - Bystrc

10 490 000 Kč

9 990 000 Kč

87 632 Kč/m2

Prodej bytu 5+kk 135 m²Prodej bytu 5+kk 135 m²
Prodej bytu 5+kk 135 m²
Prodej bytu 5+kk 135 m²

Prodej bytu 5+kk 135 m²

Erbenova, Brno

17 500 000 Kč

129 630 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 135 m²Prodej bytu 4+1 135 m²
Prodej bytu 4+1 135 m²
Prodej bytu 4+1 135 m²

Prodej bytu 4+1 135 m²

Erbenova, Brno

17 500 000 Kč

129 630 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Kopečná 388/60, Brno - Staré Brno

4 590 000 Kč

4 190 000 Kč

110 263 Kč/m2

Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²

Prodej domu 210 m², pozemek 164 m²

Högrova 2884/9, Brno - Královo Pole

16 640 000 Kč

79 238 Kč/m2

Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 52 m²

Bystrc ev. č. 276, Brno

2 000 000 Kč

1 600 000 Kč

35 556 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Bezručova 694/21, Brno - Staré Brno

8 500 000 Kč

130 769 Kč/m2

Realitní makléř: Luboš Pokorný
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Luboš Pokorný

Luboš Pokorný

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 279 m²

Hansmannova, Brno

24 900 000 Kč

22 900 000 Kč

150 658 Kč/m2

1...567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 789 nemovitostí