Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

4 945 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Jizerská 2903/17, Ústí nad Labem - Severní Terasa

3 690 000 Kč

59 516 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 206 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 132 m², pozemek 1286 m²Prodej domu 132 m², pozemek 1286 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1286 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1286 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 1286 m²

Bělotín, okres Přerov

10 500 000 Kč

79 545 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 112.5 m²Prodej bytu 5+1 112.5 m²
Prodej bytu 5+1 112.5 m²
Prodej bytu 5+1 112.5 m²

Prodej bytu 5+1 112.5 m²

Uherská , Praha 9

10 500 000 Kč

93 333 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2273 m²Prodej stavebního pozemku 2273 m²
Prodej stavebního pozemku 2273 m²
Prodej stavebního pozemku 2273 m²

Prodej stavebního pozemku 2273 m²

Luka nad Jihlavou, okres Jihlava

3 500 000 Kč

1 540 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Klatovská 516/169a, Plzeň 3 - Litice

4 900 000 Kč

84 483 Kč/m2

Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 328 m²

Pražská, Rakovník

6 470 000 Kč

24 885 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Jaroslava Misky 76/14, Ostrava - Dubina

3 990 000 Kč

58 676 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²

Bítouchov 166, Semily

8 900 000 Kč

80 909 Kč/m2

Prodej domu, pozemek 8582 m²Prodej domu, pozemek 8582 m²
Prodej domu, pozemek 8582 m²
Prodej domu, pozemek 8582 m²

Prodej domu, pozemek 8582 m²

Hracholusky, Hracholusky

3 990 000 Kč

Prodej domu 104 m², pozemek 911 m²Prodej domu 104 m², pozemek 911 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 911 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 911 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 911 m²

U Hada 2471, České Budějovice 2

7 999 000 Kč

76 913 Kč/m2

1...286287288...495

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 206 nemovitostí