Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

4 977 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 1+1 33 m²Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²

Prodej bytu 1+1 33 m²

Rozhled, Mělník

3 080 500 Kč

93 348 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 216 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

Pasteurova 1751/18, Ústí nad Labem-centrum

4 590 000 Kč

75 246 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Matisova
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Irena Matisova

Irena Matisova

4.5

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 61 m²Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²
Prodej bytu 3+kk 61 m²

Prodej bytu 3+kk 61 m²

Východní 476, Karlovy Vary

4 700 000 Kč

4 550 000 Kč

74 590 Kč/m2

Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²
Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²

Prodej domu 55 m², pozemek 205 m²

Petrov, okres Blansko

1 490 000 Kč

1 190 000 Kč

21 636 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 22 m²Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²
Prodej bytu 1+kk 22 m²

Prodej bytu 1+kk 22 m²

Rozhled, Mělník

2 145 000 Kč

97 500 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 36 m²Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²
Prodej bytu 1+1 36 m²

Prodej bytu 1+1 36 m²

Přeštická, Dobřany

3 390 000 Kč

94 167 Kč/m2

Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 1050 m²

Beřovice 103, Beřovice

9 790 000 Kč

66 149 Kč/m2

Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²
Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²
Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²

Prodej chalupy 104 m², pozemek 1893 m²

Mirovice, okres Písek

6 590 000 Kč

63 365 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej stavebního pozemku 1090 m²Prodej stavebního pozemku 1090 m²
Prodej stavebního pozemku 1090 m²
Prodej stavebního pozemku 1090 m²

Prodej stavebního pozemku 1090 m²

Skalice u Frýdku-Místku

3 368 100 Kč

3 090 Kč/m2

Realitní makléř: Šárka Otipková
Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Realitní makléř: Šárka Otipková

Šárka Otipková

Realitní kancelář: TEMATO SMART REAL s.r.o
Prodej domu 76 m²Prodej domu 76 m²
Prodej domu 76 m²
Prodej domu 76 m²

Prodej domu 76 m²

Ve Štítku ev. č. 659, Mníšek pod Brdy

9 680 000 Kč

127 368 Kč/m2

1...292293294...498

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 216 nemovitostí