Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

5 003 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²
Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²

Prodej domu 48 m², pozemek 934 m²

Východní 94, Cerhenice

2 200 000 Kč

45 833 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Šedý
Realitní kancelář: Servis4home
Realitní makléř: Petr Šedý

Petr Šedý

4.7

Realitní kancelář: Servis4home

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 387 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²
Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²

Prodej domu 86 m², pozemek 280 m²

Slušovice, okres Zlín

8 888 000 Kč

103 349 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej domu 130 m², pozemek 33353 m²Prodej domu 130 m², pozemek 33353 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 33353 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 33353 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 33353 m²

Trpnouze 14, Hranice

7 900 000 Kč

60 769 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY
Prodej bytu 3+kk 92 m²Prodej bytu 3+kk 92 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m²
Prodej bytu 3+kk 92 m²

Prodej bytu 3+kk 92 m²

Resslova 930/2, Hradec Králové

8 750 000 Kč

95 109 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 3+1 72 m²Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²
Prodej bytu 3+1 72 m²

Prodej bytu 3+1 72 m²

Horská 875, Ostrov

3 999 000 Kč

55 542 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²
Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²
Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²

Prodej chalupy 148 m², pozemek 113 m²

Teplá, okres Cheb

2 633 000 Kč

17 791 Kč/m2

Realitní makléř: Richard Kavina
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Richard Kavina

Richard Kavina

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej chaty 35 m², pozemek 303 m²Prodej chaty 35 m², pozemek 303 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 303 m²
Prodej chaty 35 m², pozemek 303 m²

Prodej chaty 35 m², pozemek 303 m²

Žloukovice ev. č. 333, Nižbor

720 000 Kč

690 000 Kč

19 714 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Helešic
Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Lukáš Helešic

Lukáš Helešic

4.9

Realitní kancelář: Lukáš Helešic - QARA s.r.o.
Prodej bytu 4+1 99 m²Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²

Prodej bytu 4+1 99 m²

Jindřicha Plachty 183, Ústí nad Labem - Mojžíř

1 250 000 Kč

12 626 Kč/m2

Realitní makléř: Isabela Škuthanová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Isabela Škuthanová

Isabela Škuthanová

4.7

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 497 m²

Lesní 904, Nové Strašecí

8 990 000 Kč

44 950 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 45 m²Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²
Prodej bytu 1+1 45 m²

Prodej bytu 1+1 45 m²

Ludvíka Podéště, Ostrava

3 240 000 Kč

72 000 Kč/m2

1...303304305...501

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 387 nemovitostí