Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

4 945 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Neapolská 329, Praha 15 - Horní Měcholupy

6 990 000 Kč

6 840 000 Kč

159 070 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 280 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²

ZK Nad Janovým mlýnem, Třebíč

1 890 000 Kč

32 586 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Polská, Ostrava

4 190 000 Kč

95 227 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 560 m²Prodej domu 105 m², pozemek 560 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 560 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 560 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 560 m²

Bohuslavice u Zlína 192, Bohuslavice u Zlína

5 890 000 Kč

56 095 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 403 m²

Třebešice 69, Třebešice

2 690 000 Kč

23 391 Kč/m2

Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²
Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²
Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²

Prodej chalupy 386 m², pozemek 1335 m²

Rokytnice v Orlických horách 427, Rokytnice v Orlických horách

5 499 000 Kč

14 246 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²
Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²

Prodej chaty 65 m², pozemek 225 m²

Ševětín ev. č. 30, Ševětín

2 000 000 Kč

30 769 Kč/m2

Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²
Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²

Prodej domu 82 m², pozemek 256 m²

Stará Ulička, Kyšice, Kyšice

5 250 000 Kč

4 990 000 Kč

60 854 Kč/m2

Realitní makléř: Marcela Fraňková
Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Realitní makléř: Marcela Fraňková

Marcela Fraňková

4.7

Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 803 m²

Koloděje nad Lužnicí 73, Týn nad Vltavou

5 499 000 Kč

28 641 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 33 m²Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²
Prodej bytu 1+1 33 m²

Prodej bytu 1+1 33 m²

Tylova 1460/32, Prostějov

3 190 000 Kč

96 667 Kč/m2

1...311312313...495

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 280 nemovitostí