Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

5 042 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 67 m²Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²
Prodej bytu 2+1 67 m²

Prodej bytu 2+1 67 m²

Větrná 619/7, Svitavy - Lány

2 950 000 Kč

44 030 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 593 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²

Prodej chaty 47 m², pozemek 38 m²

Dobrá Voda ev. č. 4, Dobrá Voda

1 485 000 Kč

1 060 500 Kč

22 564 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 435 m²

V Šárkách ev. č. 5, Dolany nad Vltavou - Debrno

2 400 000 Kč

96 000 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej chaty 19 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 19 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 19 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 19 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 19 m², pozemek 400 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

600 000 Kč

479 000 Kč

25 211 Kč/m2

Prodej domu 233 m², pozemek 373 m²Prodej domu 233 m², pozemek 373 m²
Prodej domu 233 m², pozemek 373 m²
Prodej domu 233 m², pozemek 373 m²

Prodej domu 233 m², pozemek 373 m²

Boženy Němcové, Vejprnice

9 990 000 Kč

42 876 Kč/m2

Prodej domu 248 m²Prodej domu 248 m²
Prodej domu 248 m²
Prodej domu 248 m²

Prodej domu 248 m²

Rokycanova, Tachov

5 100 000 Kč

20 565 Kč/m2

Prodej domu 78 m², pozemek 117 m²Prodej domu 78 m², pozemek 117 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 117 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 117 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 117 m²

Veselská 44/32, Žďár nad Sázavou 1

6 490 000 Kč

83 205 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 564 m²

Pod Hájem, Vroutek

5 290 000 Kč

44 083 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým
Realitní kancelář: BV Real Estate
Realitní makléř: Ing. Filip Vlček a tým

Ing. Filip Vlček a tým

4.8

Realitní kancelář: BV Real Estate
Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Velká 1, Milevsko

4 190 000 Kč

53 038 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Gluckova 234, Litvínov - Janov

1 399 000 Kč

18 653 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
1...346347348...505

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 593 nemovitostí