Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

5 036 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Větrný Jeníkov 164, Větrný Jeníkov

3 250 000 Kč

56 034 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 526 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1798 m²Prodej stavebního pozemku 1798 m²
Prodej stavebního pozemku 1798 m²
Prodej stavebního pozemku 1798 m²

Prodej stavebního pozemku 1798 m²

Nalžovské Hory, okres Klatovy

1 590 000 Kč

884 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej domu 400 m²Prodej domu 400 m²
Prodej domu 400 m²
Prodej domu 400 m²

Prodej domu 400 m²

Husovy sady 465, Černovice

10 200 000 Kč

25 500 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 102 m²Prodej bytu 3+1 102 m²
Prodej bytu 3+1 102 m²
Prodej bytu 3+1 102 m²

Prodej bytu 3+1 102 m²

Čelakovského 638/1, Hradec Králové

8 300 000 Kč

81 373 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Prodej stavebního pozemku 1873 m²Prodej stavebního pozemku 1873 m²
Prodej stavebního pozemku 1873 m²
Prodej stavebního pozemku 1873 m²

Prodej stavebního pozemku 1873 m²

Horšovský Týn

4 307 900 Kč

2 300 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 67 m²Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²
Prodej bytu 3+kk 67 m²

Prodej bytu 3+kk 67 m²

Okružní, Uherský Brod

4 190 000 Kč

62 537 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Školská 310, Sázava

4 350 000 Kč

70 161 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 91 m²Prodej bytu 3+1 91 m²
Prodej bytu 3+1 91 m²
Prodej bytu 3+1 91 m²

Prodej bytu 3+1 91 m²

Zálužská 644, Třemošná

4 990 000 Kč

54 835 Kč/m2

Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²
Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²

Prodej domu 142 m², pozemek 798 m²

Janovice nad Úhlavou, okres Klatovy

8 256 300 Kč

58 143 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 626 m²Prodej stavebního pozemku 626 m²
Prodej stavebního pozemku 626 m²
Prodej stavebního pozemku 626 m²

Prodej stavebního pozemku 626 m²

Roztocká, Jilemnice

2 200 000 Kč

3 514 Kč/m2

1...352353354...504

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 526 nemovitostí