Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

5 042 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 635 m²Prodej stavebního pozemku 635 m²
Prodej stavebního pozemku 635 m²
Prodej stavebního pozemku 635 m²

Prodej stavebního pozemku 635 m²

Branná, okres Šumperk

2 790 000 Kč

4 394 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Kleštinec
Realitní kancelář: Mrkni na reality
Realitní makléř: Michal Kleštinec

Michal Kleštinec

4.1

Realitní kancelář: Mrkni na reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 436 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²
Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²

Prodej domu 240 m², pozemek 534 m²

Bolatická, Kravaře

6 500 000 Kč

27 083 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej atypického bytu 125 m²Prodej atypického bytu 125 m²
Prodej atypického bytu 125 m²
Prodej atypického bytu 125 m²

Prodej atypického bytu 125 m²

Na Úbočí 1234/13, Jeseník

4 800 000 Kč

38 400 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 702 m²

Sedlec 238, Sedlec

5 249 000 Kč

4 990 000 Kč

49 900 Kč/m2

Realitní makléř: Kateřina Hicl
Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Realitní makléř: Kateřina Hicl

Kateřina Hicl

Realitní kancelář: SCHMIDT - REALITY
Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1083 m²

Měřín, okres Žďár nad Sázavou

10 095 000 Kč

77 654 Kč/m2

Prodej domu 200 m²Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²
Prodej domu 200 m²

Prodej domu 200 m²

Kostelní, Benešov nad Ploučnicí

5 490 000 Kč

27 450 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 258 m²

Purkarec 103, Hluboká nad Vltavou

7 990 000 Kč

66 583 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 746 m²

Vodňany - Pražák, okres Strakonice

6 825 000 Kč

40 147 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 412 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

1 650 000 Kč

1 490 000 Kč

59 600 Kč/m2

Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²
Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²

Prodej domu 119 m², pozemek 400 m²

Jivno ev. č. 237, Jivno

9 490 000 Kč

79 748 Kč/m2

1...355356357...505

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 436 nemovitostí