Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

5 040 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 130 m², pozemek 1014 m²Prodej domu 130 m², pozemek 1014 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1014 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 1014 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 1014 m²

Domoslavická 304, Ostroměř

4 350 000 Kč

33 462 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 506 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Holubova 1296/28a, Ostrava - Vítkovice

3 790 000 Kč

67 679 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Na Proseku 45/9, Praha 9 - Prosek

8 900 000 Kč

8 700 000 Kč

124 286 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1198 m²Prodej stavebního pozemku 1198 m²
Prodej stavebního pozemku 1198 m²
Prodej stavebního pozemku 1198 m²

Prodej stavebního pozemku 1198 m²

Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou

2 875 200 Kč

2 400 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Parák
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Jiří Parák

Jiří Parák

5.0

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej stavebního pozemku 1199 m²Prodej stavebního pozemku 1199 m²
Prodej stavebního pozemku 1199 m²
Prodej stavebního pozemku 1199 m²

Prodej stavebního pozemku 1199 m²

Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou

2 877 600 Kč

2 400 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Parák
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Jiří Parák

Jiří Parák

5.0

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej stavebního pozemku 1198 m²
Prodej stavebního pozemku 1198 m²

Prodej stavebního pozemku 1198 m²

Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou

2 875 200 Kč

2 400 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Parák
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Jiří Parák

Jiří Parák

5.0

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

U Engerthu, Kladno

32 316 500 Kč

7 500 000 Kč

138 889 Kč/m2

Prodej chaty 55 m²Prodej chaty 55 m²
Prodej chaty 55 m²
Prodej chaty 55 m²

Prodej chaty 55 m²

Markvartice, Jičín

3 120 000 Kč

56 727 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Ortová
Realitní kancelář: Reality Ortová
Realitní makléř: Martina Ortová

Martina Ortová

4.7

Realitní kancelář: Reality Ortová
Prodej domu 114 m²Prodej domu 114 m²
Prodej domu 114 m²
Prodej domu 114 m²

Prodej domu 114 m²

Polní, Neratovice

10 363 000 Kč

90 904 Kč/m2

Realitní makléř: Jakub Žák
Realitní kancelář: Motyčka Reality a Finance, GEPARD REALITY
Realitní makléř: Jakub Žák

Jakub Žák

5.0

Prodej bytu 4+kk 109 m²Prodej bytu 4+kk 109 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m²
Prodej bytu 4+kk 109 m²

Prodej bytu 4+kk 109 m²

Na Vyhlídce 1080/55, Karlovy Vary

6 950 000 Kč

6 750 000 Kč

61 927 Kč/m2

1...406407408...504

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 506 nemovitostí