Kontakt

Nemovitosti na prodej s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

5 071 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 125 m²Prodej bytu 4+1 125 m²
Prodej bytu 4+1 125 m²
Prodej bytu 4+1 125 m²

Prodej bytu 4+1 125 m²

Palackého 2957/45, Hodonín

5 700 000 Kč

5 490 000 Kč

43 920 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Lupač
Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna
Realitní makléř: Michal Lupač

Michal Lupač

4.6

Realitní kancelář: Readymat Realitní - Realitárna

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 663 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Slezská, Opava

7 600 000 Kč

92 683 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47.15 m²Prodej bytu 2+kk 47.15 m²
Prodej bytu 2+kk 47.15 m²
Prodej bytu 2+kk 47.15 m²

Prodej bytu 2+kk 47.15 m²

Pod hvězdárnou 226/4, Teplice - Prosetice

1 590 000 Kč

33 722 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 1128 m²

Radonice 36, Dolní Bukovsko

4 850 000 Kč

30 313 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Mynář
Realitní kancelář: MYNARO
Realitní makléř: Martin Mynář

Martin Mynář

Realitní kancelář: MYNARO
Prodej bytu 2+kk 35 m²Prodej bytu 2+kk 35 m²
Prodej bytu 2+kk 35 m²
Prodej bytu 2+kk 35 m²

Prodej bytu 2+kk 35 m²

Javorná 8, Čachrov

5 090 000 Kč

145 429 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Stožec 7, Stožec

3 525 000 Kč

90 385 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 1522 m²Prodej domu 126 m², pozemek 1522 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 1522 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 1522 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 1522 m²

Dolní náves 14, Heřmanova Huť - Dolní Sekyřany

4 700 000 Kč

4 500 000 Kč

35 714 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej bytu 2+1 71 m²Prodej bytu 2+1 71 m²
Prodej bytu 2+1 71 m²
Prodej bytu 2+1 71 m²

Prodej bytu 2+1 71 m²

Křižíkova 299, Trutnov - Horní Předměstí

3 799 000 Kč

53 507 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1738 m²Prodej stavebního pozemku 1738 m²
Prodej stavebního pozemku 1738 m²
Prodej stavebního pozemku 1738 m²

Prodej stavebního pozemku 1738 m²

Příbor, okres Nový Jičín

2 300 000 Kč

1 323 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 5833 m²Prodej stavebního pozemku 5833 m²
Prodej stavebního pozemku 5833 m²
Prodej stavebního pozemku 5833 m²

Prodej stavebního pozemku 5833 m²

Prachatice, okres Prachatice

8 750 000 Kč

1 500 Kč/m2

1...418419420...508

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 23 663 nemovitostí